Порошкове фарбування деталей автомобіля

Виконуємо фарбування порошком з наступним запіканням в термокамері - один з найбільш надійних способів захисту поверхні, що успішно використовується для продовження життя деталей вашого авто. Працюємо у Києві та області.


Особливості та переваги порошкового фарбування автодеталей полімерними матеріалами

Метод, про який йдеться, вперше був заявлений як патентна розробка в 50-х роках минулого століття в Німеччині. Хорошим стимулом щодо його застосування послужило підвищення вимог до екологічності виробництва та зменшення шкідливих викидів. З того часу технологія зробила крок далеко вперед, і сьогодні ринок пропонує величезну різноманітність порошкових фарб і інструментів для їх нанесення.

Матеріал, з яким працюють наші спеціалісти, виглядає як мікрогранули розміром від 10 до 100 мкм, залежно від обраного виробника. Колерівка представляє певні складності, але найчастіше вона надмірна - каталог Ral вже містить всі основні та додаткові кольори для забезпечення більшості запитів. Після вибору відтінку виріб попередньо обробляється, потім покривається порошком у спеціальній камері - частки "прилипають" на протилежно заряджену поверхню, розпилений матеріал збирається уловлювачем. Далі деталь від авто відправляється в термокамеру, де при температурі не менше 180оС мікрочастинки запікаються в суцільну плівку, що надійно захищає виріб від впливу навколишнього середовища.


Клієнти нерідко цікавляться, чи є мінуси у такого способу? До них, з великою натяжкою, можна віднести лише один момент: самотужки, без спеціалізованої камери та пневматичного обладнання, виконати якісно весь цикл, від очищення до запікання, неможливо.

Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті