Порошкове фарбування велосипеда

Професійно пофарбуємо велосипед порошковою фарбою у Києві та області. Чудова якість за помірну ціну. Працюємо від 1 шт.

ХОЧЕТЕ ВИГІДНО ПОКРАСИТИ ВЕЛОСИПЕД?Порошковий спосіб нанесення фарби відрізняється швидкістю, рівномірністю товщини шару, міцністю. Він дозволяє рівномірно нанести фарбу по всій поверхні, що фарбується незалежно від її рельєфу, ретельно профарбувати всі куточки, місця з'єднань. При запіканні порошок розплавляється, утворюючи плівку. Вона стійка до корозій, випадкових ударів, інших механічних пошкоджень.

Ми швидко, але якісно забарвимо будь-який велосипед у потрібний колір.

Переваги способу:
 

Швидкість. Кожен етап займає небагато часу.

Міцність. Наші фахівці давно займаються порошковим фарбуванням. Компанією пофарбовано багато різних металевих виробів. Результат завжди тішить, особливо за складної форми деталі. Розплавлений полімер довговічний, стійкий до виникнення іржі, тертя, випадкових ударів, ультрафіолетових променів – не змінює колір, вигляд.

Різноманітність оформлення. Цей спосіб дозволяє виділитися. Можна вибрати глянсове оформлення, матове, структурне, однотонне, комбіноване та ін. Це дозволяє зробити велосипед помітним, унікальним.

Безпека. Запечений полімер нетоксичний та безпечний для людини.

Ціна. Спосіб обходиться замовнику дешевше за інші варіанти фарбування. Навіть якщо в замовлення включено піскоструминну обробку велосипеда.Порошковий спосіб фарбування велосипедів – один із найнадійніших. Передбачає подальше запікання пофарбованих деталей у термокамері для створення єдиного міцного шару, стійкого до механічних та хімічних впливів.

Ми перерахували чимало причин вибрати порошкове фарбування для велосипеда. При цьому важливо довірити справу професіоналам. Фахівці Поліфарб знають секрети порошкового фарбування – зроблять все швидко та якісно. У нас великий досвід у виконанні подібних замовлень, власне обладнання. Виконуємо фарбування будь-якої складності в строго обумовлені терміни.


Про цей спосіб на рівні запатентованої технології вперше було заявлено в Німеччині в середині минулого століття. Тоді світ шукав екологічніші, безпечніші для здоров'я методи виробництва. Зараз безліч варіантів порошку, способів його нанесення. Наша компанія використовує матеріал, схожий на мікрогранули розміром 10-100 мкм. Колірування підбирається за каталогом Ral, що містить досить великий вибір відтінків. Після вибору відповідного кольору можна приступати до фарбування.

Перед фарбуванням велосипед проходить підготовку, розуміється. За потреби знімається старий шар фарби або іржа. Для цього використовується піскоструминне очищення. Також на етапі підготовки наноситься ґрунтовка з цинком – проводиться фосфатування. Воно забезпечує найкращий захист від корозій навіть у разі утворення мікродрапин на фарбі. Порошок наноситься у спеціальній камері, що дозволяє зарядити металеву деталь протилежним зарядом. Прилипання частинок фарби до такої поверхні виходить максимальним, залишки порошку збираються спеціальним уловлювачем.


Після розпилення порошку велосипедні деталі, що фарбуються, переміщаються в термокамеру. Температура тут не нижче 180 градусів за Цельсієм. У камері частинки полімеру розплавляються та запікаються в єдину міцну плівку. Вона стійка до вологи, інших негативних чинників довкілля. Спосіб дозволяє досягти довговічного, стійкого, красивого кольору, що переважає за якістю рідкі емалі.

 

Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті