Порошкове фарбування металевих виробів

Компанія Поліфарб здійснює порошкове фарбування металевих виробів у будь-який колір за каталогом RAL.

Порошкове фарбування металевих виробів

Будь-яка металева конструкція завдяки міцному, зносостійкому порошковому покриттю набуває надійного захисту від корозії та негативних зовнішніх факторів, які можуть призвести до скорочення терміну служби виробу.

Компанія Поліфарб здійснює порошкове фарбування металевих виробів у будь-який колір за каталогом RAL. Для ідеального результату наш фахівець допоможе вам підібрати відтінок за зразками на металі.

Порошкове покриття не втрачає своїх властивостей за температури від –60 до +150 °С.


Технологія

Порошкове фарбування виробів з металу на нашому виробництві здійснюється у три етапи:

1. Підготовка поверхні. Стійкі забруднення, іржа або фарба видаляються за допомогою піскоструминної обробки. Після очищення виконується хімічне знежирення, фосфатування і нанесення грунтовки, що містить цинку, для захисту виробу від корозії.

2. Нанесення фарби. Підготовлені вироби з металу направляються до камери для фарбування. Фарба розпорошується під впливом сил електростатики – порошок рівномірно покриває деталі з протилежним електричним зарядом та проникає у важкодоступні місця.

3. Полімеризація. Після другого етапу предмети поміщаються в камеру полімеризації або пекти і витримуються при температурі близько 200°С. У таких умовах порошковий барвник полімеризується, утворюючи міцне та надійне покриття. Тривалість процедури – 15-30 хвилин. Після виходу з печі та охолодження виріб повністю готовий до експлуатації.

 

Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті