Порошкове фарбування кованих виробів

Виконуємо послугу фарбування кованих виробів: воріт з вензелями, складних огорож, авторського кування альтанки тощо. порошковою фарбою за вигідними цінами. Працюємо у Києві та області. Гарантуємо високу якість виконання та тривале збереження результату фарбування.

Потрібний надійний захист кування від іржі?

На жаль, стандартні емалі та ґрунти безсилі перед великою кількістю отворів та вензелів, і необхідні більш серйозні заходи для якісного результату.

Один з варіантів рішення — порошкове фарбування з повним комплексом попередніх заходів: абразивним очищенням і нанесенням основи цинку, що виконує функцію адгезії та захисту від окислення.
 


Для того щоб результат був, дійсно, стійким і радував клієнтів довгі роки, фарбування має включати повний цикл робіт:

Абразивне очищення, причому абразив підбирається з урахуванням товщини та типу виробу. Найчастіше це дрібнофракційний кварцовий пісок, який одночасно видаляє забруднення і іржу і знежирює поверхню. Після піскоструминки виконується обдування об'єкта для видалення залишків частинок;

Нанесення ґрунту, що містить домішка цинку - така основа покращує адгезію та підвищує корозійну стійкість кованих елементів, що не дає розвиватися окислювальним реакціям навіть при тріщинах та подряпинах фінішного шару;

Порошкове фарбування пневмопістолетом здійснюється на останньому етапі і, найчастіше, робиться в один шар. Далі об'єкт просушується в термокамері за високої температури, після чого остигає 20 до 40 хвилин.
Переваги порошкового фарбування для кованих виробів

Порошкова технологія кардинально відрізняється від інших методів, і не лише процесом обробки, а й кінцевим ефектом. Фарбувальні матеріали для цієї послуги представлені пігментами, що утворюють при запіканні суцільну плівку, несприйнятливу до високих та низьких температур, підвищеної вологості, дії сонячних променів та механічних пошкоджень. Полімери не виділяють токсичних речовин і тому визнані безпечними для здоров'я, на відміну від рідких ЛКМ, при роботі з якими може з'явитися головний біль, ознаки отруєння тощо.

Зовні покриття виглядає дуже акуратно, і ви не побачите на ньому застиглих напливів або потік, що також у вигідну сторону відрізняє порошок від емалі. За рахунок чого досягається така "рівномірність"? Секрет – у технології нанесення: при проходженні через пневматичний пістолет мікрочастинки отримують заряд і тому активно притягуються до заземленого об'єкта. На металі полімер утримується за рахунок електростатичного тяжіння, причому частинки, що не прикріплені до поверхні, уловлюються спеціальною системою фільтрів. Порошок не має плинності, і навіть, якщо десь нанесений шар буде на мікрони товщі - це не позначиться на кольорі, і фарба при запіканні стане однаково твердою, як в отворах та згинах, так і на основному полі фарбування.

Процес полімеризації відбувається в нашій компанії в спеціальних печах, здатних підтримувати температуру на рівні 180-220оС протягом заданого проміжку часу. Головним фактором тут є сталість нагріву, для того щоб затвердіння відбувалося з поступовим наростанням в'язкості - у цьому випадку пори практично не утворюються, оскільки повітря, що потрапило при фарбуванні, повністю витісняється з плівки. Подальше нагрівання закріплює результат, і покриття виходить акуратним та якісним у комплекті з естетикою.

Звичайно, у фарбуванні виробів з кування, як предметів криволінійної геометрії, є й інші нюанси, і завдання фахівця — подолати складності, які так чи інакше виникають на шляху до досконалості.


 

Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті