Порошкове фарбування торгового обладнання

Виконуємо порошкове фарбування торговельного обладнання: холодильні установки, щити, бокси, перегородки тощо. у Києві та області. Працюємо цілодобово. Наші спеціалісти візьмуться за завдання будь-якої складності.

Ми суворо контролюємо якість!

Незалежно від призначення металовиробу, що потрапляє до наших цехів, фарбування виконується дуже ретельно, і готове покриття не має дефектів.

Попереднє очищення та ґрунтування перешкоджають розвитку корозії та гарантують довговічність полімерної поверхні в будь-яких умовах, не тільки у приміщенні, але при перепадах температур.


 Особливості фарбування для цього підвиду металевих компонентів:

Завжди є велика кількість отворів, геометрії типу "швеллер" або "куточок", пазів та інших проблемних місць. Це створює певні труднощі при нанесенні фарби, тому необхідно ретельно контролювати, щоб шар, що розпилюється, скрізь був рівномірним;

Нанесення ґрунтовки рекомендується робити завжди, і виняток із правила можливе лише за великого бажання замовника заощадити та відмінному стані металу. Грунт - гарантія того, що навіть при невеликих механічних пошкодженнях полімеру, залізо не покриватиметься корозією. Крім цього, застосування ґрунтовки в 2-3 рази підвищує стійкість та довговічність фарбування, так як зчіпка з основою буде більш надійною;

Більшість систем торговельного обладнання повинні відповідати зручності в обслуговуванні, і тому найчастіше в роботі використовується матова або глянсова фарба без структурування поверхні. Фарбування з різними ефектами дозволяється застосовувати для виставкових комплексів — для них важливіша естетична складова, ніж проблеми клінінгу.
 
Фарбування торгових систем порошковими полімерами

В даний час замовлення цієї тематики з'являється все частіше, і якщо раніше перевага надавалася рідким емалям, то сьогодні порошкове забарвлення - цілком нормальне явище, наприклад, для власників та стелажів на складі.

Професійно виконане покриття не покривається тріщинами від низьких температур, йому не страшна підвищена вологість та випадкові удари — його не заборонено нескінченну кількість разів мити та обробляти антисептиками, що є обов'язковим моментом, наприклад для зберігання продуктів харчування або лікарських засобів. Фактично, його можна назвати універсальним, так як полімерами покривають будь-які матеріали, що витримують нагрівання в термокамері до рівня близько 200 ° С, а це додатково до металу, скло, кераміка і МДФ.

Асортимент виробів, для яких виконують подібну обробку у сфері торгівлі, величезний: холодильні установки, всілякі стелажі, у тому числі як об'єкти виставкові, так і призначені для автоматизації продажів, різні підвісні елементи, прилавки, стійки та багато іншого. До нас приходять клієнти, що займаються різними видами продукції - від побутової хімії до сфери харчування, і до кожного замовлення ми підходимо індивідуально, виходячи з типу матеріалу, умов експлуатації тощо. Наприклад, для обладнання, що планується для встановлення на вулиці або в обставинах, близьких до несприятливих, рекомендується 100% попередня обробка з ґрунтуванням. Якщо виріб використовується в приміщенні, іноді допускається тільки порошкове забарвлення.

 

Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті