Порошкове фарбування профнастилу

Фарбування профнастилу порошковою фарбою – це можливість покращити естетичні та якісні параметри виробів.

Порошкове фарбування профнастилу

Як виконують порошкове фарбування профнастилу.

Компанія «Поліфарб» здійснює порошкове фарбування профнастилу та створює якісні декоративно-захисні покриття для металевих конструкцій. Для процедури використовуємо спеціалізоване обладнання, яке забезпечує рівномірне нанесення. Надаємо послуги у Києві та області.

Технологія фарбування

Фарбування профнастилу порошковою фарбою – це можливість покращити естетичні та якісні параметри виробів. Технологія складається з трьох етапів:

1. Підготовка. На цій стадії з профілі прибираю весь бруд та дефекти методом шліфування та очищення. Також знежирюють поверхню для покращення адгезії.
2. Нанесення фарби. Порошкове фарбування профнастилу полягає у нанесенні шару пігменту на поверхню. Фарба є порошком з дрібною дисперсією, яка рівномірно лягає.
3. Фіксація фарбування. Після процедури напилення виробу з металу з фарбою поміщають у камеру, де відбувається оплавлення полімерної речовини.

На кожному етапі за конструкціями спостерігають співробітники нашої компанії, щоби забезпечити високий результат робіт.

Особливості та вартість процедури

Для фарбування потрібні спеціальні камери, де наносять порошковий засіб і нанесений шар піддають температурі. За рахунок роботи в закритому устаткуванні досягається економія витрати матеріалу, а в результаті знижується ціна за фарбування. На порошкове фарбування профлист ціна залежить від виду об'єкта. Вартість фарбування плоских і ґратчастих елементів оптимальна, ковані вироби коштують дорожче.

Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті