Порошкове фарбування труб

Компанія Поліфарб пропонує послуги порошкового фарбування металевих труб у Києві. Ми маємо сучасне обладнання та штат кваліфікованих фахівців, застосовуємо порошкову фарбу від відомих виробників та гарантуємо високу якість робіт.

Компанія Поліфарб пропонує послуги порошкового фарбування металевих труб у Києві. Ми маємо сучасне обладнання та штат кваліфікованих фахівців, застосовуємо порошкову фарбу від відомих виробників та гарантуємо високу якість робіт.

Переваги порошкового фарбування труб

Порошкове фарбування труб виконується за технологією полімеризації, що дозволяє отримати довговічне та стійке до зовнішніх впливів захисно-декоративне покриття. Перед фарбуванням металовироби піддаються попередньої обробки – очищення від забруднень, знежирення та фосфатування, що підвищує адгезію металевої поверхні та фарби. Після напилення полімерного шару труби відправляються в піч полімеризації, де частинки порошкової фарби оплавляються і утворюють захисне міцне покриття.

Фарбування труб порошковою фарбою дає такі переваги, як:
  •      захист від корозії – полімерний шар оберігає метал від негативного впливу вологи та утворення іржі;
  •      довговічність – порошкова фарба тримається на поверхні труби понад 20 років навіть за високих експлуатаційних навантажень;
  •      стійкість до зовнішніх факторів – після порошкового фарбування метал протистоїть впливу хімікатів, високих та низьких температур (покриття зберігає всі властивості при температурі від -60 до +150 °C);
  •      естетичний зовнішній вигляд – труби із рівномірним полімерним покриттям потрібного кольору гармонійно вписуються в інтер'єр приміщення.

Застосування пофарбованих труб

Металеві труби та трубопровідні системи з порошковим забарвленням використовуються для влаштування водопроводів, газопроводів, каналізаційних та інших інженерних мереж. Вартість фарбування металевих труб досить висока, тому найчастіше такі вироби використовуються всередині об'єктів для оформлення акуратних та естетичних інтер'єрів.

Для порошкового фарбування труб компанія Поліфарб використовує лакофарбові матеріали всіх відтінків палітри RAL, що дозволяє вибрати колір під будь-яку дизайнерську ідею.

Після порошкового фарбування труб та трубопровідних систем термін служби металу суттєво збільшується. Навіть при значних навантаженнях трубопровід з полімерним покриттям зберігає якісні та естетичні характеристики протягом 20 років та більше.

Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті