Фарбування радіаторів порошковою фарбою

Ми пропонуємо фарбування батарей водяного опалення в будь-який колір з палітри RAL. Фарбування радіаторів порошковою фарбою виключає корозію металу та чавуну, збільшує термін їхньої служби. Замовлення приймаються у режимі 24/7.

Потрібні гарні радіатори червоного, зеленого, синього та інших кольорів?

Фарбування радіаторів опалення за допомогою порошкового декоративного складу створює міцне покриття до механічних впливів. Воно наноситься рівномірним шаром на поверхні складної форми, не руйнується під дією високої температури та ультрафіолету. Термін експлуатації покриття 10+ років без погіршення міцності та зовнішнього вигляду.


Порошкове фарбування радіаторів

Порошкове фарбування батарей – технологія нанесення захисно-декоративного покриття, при якій на поверхні утворюється міцний до механічних пошкоджень шар з терміном експлуатації понад 10 років за умов високих температур. Фарбу складно подряпати, вона не відшаровується при постійному нагріванні та охолодженні. Колір фарби підбирається із палітри RAL.


Технологія нанесення:
 
  •      Поверхня виробу очищається від старого лакофарбового покриття, слідів корозії та забруднень механічними способами. Потім вироби знежирюються лужними складами.
  •      Радіатори обробляються спецскладами для покращення адгезії фарби до сталі або чавуну. Склад нейтралізує залишки знежирювальних речовин, що погіршують якість ЛКП.
  •      Фарба наноситься у вигляді порошку з пістолета, що розпилює. При вильоті із сопла частки заряджаються за допомогою електрода позитивним зарядом. Заготовка, що фарбується, має негативний заряд.
  •      За рахунок різниці зарядів частинки фарби рівномірним шаром покривають всю поверхню радіатора, навіть якщо має складну форму. Через різні заряди виключається утворення непрофарбованих поверхонь.
  •      Надлишки фарби всмоктуються в камері спеціальним обладнанням і використовуються повторно, Це зменшує собівартість процесу фарбування та ціну для покупця.
  •      Після нанесення порошку радіатори поміщаються в піч, де ЛКП запікається за певної температури. Запікання проходить під керуванням мікроконтролера для дотримання передбаченого технологією режиму.
  •      Після термічної обробки формується міцне та однорідне покриття.


Порошкоподібний склад наноситься на предмети будь-яких матеріалів, які витримують нагрівання до + 200С. Тому можливе фарбування чавунних радіаторів, біметалічних та сталевих моделей, нержавіючої сталі та алюмінію.

 

Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті