Порошкове фарбування

Порошкове фарбування полімерним покриттям в Києві. Виконаємо Ваше замовлення якісно і в стислі терміни.

Термопластичне полімерне покриття:

Технологія полимерного порошкового фарбування термопластичними порошковими фарбами передбачає формування покриття без хімічних реакцій, тільки за рахунок сплавлення часточок при нагріванні. Полімерні покриття, що утворюються з них, термопластичні, зворотні. Термопластичні порошкові фарби застосовують переважно для отримання хімічно стійких покриттів, протикорозійних, антифрикційних, електроізоляційних. Покриття наносять товстими шарами – 250 мкм і більше.

Термореактивне полімерне покриття: Технологія фарбування термореактивними порошковими фарбами – полімерне покриття формується, на відміну від термопластичних, шляхом хімічних реакцій при нагріванні. Такі покриття мають трьохвимірну будову, вони не плавкі і нерозчинні, так як незворотні. Термореактивні фарби використовуються для отримання як функціональних покриттів, так і захисно – декоративних. Для отримання покриттів функціонального призначення найбільш широко застосовують епоксидні склади. Їх наносять шарами 100-150 мкм на нагріту поверхню в апаратах шару, що кипить (багаторазово чередуючи нагрівання і занурення у порошок) або струменевим розпиленням.


Чому Вам варто обрати саме нас

Великий досвід роботи

Ми працюємо з 2004 року! Постійне самовдосконалення – підвищення кваліфікації працівників, вивчення нових методик, модернізація виробництва

Дотримання термінів робіт

Виконуємо піскоструминні та фарбувальні роботи згідно з домовленістю. При дотриманні технології фарбування термін служби покриття до 30 років.

Встановлено новітнє обладнання

У наших виробничих цехах встановлено передове обладнання ЧПК, що дозволяє нам якісно виконувати замовлення.

Заводська технологія фарбування

Використовуємо для очищення дрібний дріб, не перегріваємо диски при полімерному фарбуванні.

Надійний захист

Надійний захист від корозії. Високі фізико-механічні властивості покриття мінімізують появу сколів, подряпин, стирання.

Доступні ціни. Об'ємні знижки.

Низькі та доступні ціни можливі завдяки раціоналізації використання власних ресурсів. Розмір знижки залежить від обсягу замовлення
Замовити послугу

Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті